Soft Play 

 

Soft Play ile Güvenliğe Odaklanın

Ekipman hatalı veya tehlikeli ise çocuklar oyun alanlarında kendilerine zarar verebilir. Her yıl, çocuklar ekipmandan düştükleri veya güvenlik göz önünde bulundurularak yapılmayan ekipman kullandıkları için kollarını ve bacaklarını kırıyorlar.
                         
Afacanpark olarak uygun ekipmanları kullanarak güvenli oyun alanları sunuyoruz. Çocukları oynarken ve eğlenirken güvende tutacak kapalı ve açık oyun alanları, kum havuzları ve daha fazlasını inşa edebiliriz.
                         
Soft play oyun alanları kullanılan malzemeler ve sunulan ekipmanlarla ilgilidir. Oluşturmaya karar verdiğiniz şey, nerede yapacağınıza ve kime hitap ettiğinize bağlı olacaktır. Küçük çocuklara karşı gençlere neler sunabileceğiniz konusunda büyük bir fark var - ve hizmet edeceğiniz yaş grubuna göre önerilerde bulunma yeteneğine sahibiz.
                         
Kapalı ve açık alanda oyun oynamak için oyun alanlarının güvenli olması oldukça önemlidir. Geniş kataloğumuzda, sizin için uygun olan ve çocuklar için de güvenli bir oyun alanı olduğundan emin olabilirsiniz.
                         
Özellikle güvenlik bir endişe olduğunda, softplay oyun alanlarının nasıl bir fark yaratabileceğini size göstereceğiz. Bu şekilde, çocuklara ciddi yaralanmalardan endişe etmeden oynayacakları bir yer sunabilirsiniz. Riskleri azaltabilir, ebeveynleri rahatlatabilir ve insanların size tekrar tekrar gelmelerini sağlayabilirsiniz.


Tüm oyun alanları güvenli değildir. Tüm çocuklar güvenli oynamaz. Ancak, satın aldığınız ekipmanların bilincinde olarak çocukları korumak için çok şey yapabilirsiniz. Oyun alanları, kum havuzları, trambolin ve daha fazlasını güvenlik göz önünde bulundurarak sağlama konusunda deneyime sahibiz. Projenizi nasıl başlatacağınız hakkında daha fazla bilgi için bugün bize ulaşın. Size mevcut tüm olasılıkları göstermeyi dört gözle bekliyoruz.

avantajlarımız

Güvenli Oyun Alanları

Ürünlerimiz Avrupa standartlarına uygun olarak yumuşak, kaliteli malzemelerle çocukların sağlığına zarar vermeyecek şekilde üretilmektedir.